Menu

کتاب های مرتبط

کتابهای مرتبط با کسب و کار و کارآفرینی از نشر «بهار سبز»

انتشارات بهار سبز

 

 

چرا ثروتمندان ثروتمندتر میشوند؟

چرا ثروتمندان ثروتمندتر میشوند؟

رابرت کیوساکی بیست سال پیش، کتاب “پدر پولدار پدر بی پول” برترین کتاب در زمینه مالی برای همه دوران‌ها را نوشت. آن کتاب، طرز تفکر و روش زندگی میلیون‌ها نفر را به چالش کشید و تغییر داد. رابرت با داشتن چشم‌اندازهای مالی و سرمایه‌گذاری، که معمولاً مغایر با عقاید عمومی و عرفی است برای سخنرانی‌های مستقیم، بی‌پرده و الهام بخشش، شهرتی بین‌المللی کسب کرده و تبدیل به چهره‌ای مطرح در زمینه‌ی آموزش مالی شده است.
کتاب «چرا ثروتمندان ثروتمندتر می‌شوند» درباره‌ی آموزش مالی واقعی است نه درباره‌ی قصه‌ی قدیمیِ: “به مدرسه برو، شغلی پیداکن، سخت کارکن، پس اندازکن، خانه بخر، بدهی‌هایت را تسویه کن و در بازار بورس سرمایه‌گذاری بلند‌مدت کن.»
این کتاب، نسخه‌ی کامل‌تر و پیشرفته‌ترِ پدر پولدار پدر بی پول می‌باشد. اگر برای ادامه‌ی حیات و موفقیت در آینده، به دنبال ایده‌های جدید می‌گردید، این کتاب، مناسب و مختص شماست.
مدارس در رابطه با پول، چه آموزش‌هایی به شما داده‌اند؟
قطعاً پاسخ 99 درصد از شما چنین خواهد بود: «هیچی!»
این کتاب درباره‌ی تمام آن چیزهایی است که در مدارس به شما آموزش نداده‌اند.

خرید کتاب «چرا ثروتمندان ثروتمندتر میشوند؟»

 

خانه ای که جک ما ساخت

خانه ای که جک ما ساخت

کتاب پیش روی شما، سرگذشت یک معلم زبان انگلیسی است که با تلاش و پشتکار، یکی از بزرگ‌ترین و ارزشمندترین شرکت‌های تجارت الکترونیکی دنیا را در چین راه‌اندازی کرد.
فراز و نشیب‌هایی که طی راه‌اندازی، اداره و پیشرفت علی بابا با آن‌ها روبه‌رو شد پر از درس‌های آموزنده است. ضمن اینکه با واقعیت اقتصاد جدید چین نیز آشنا می‌شوید.

هرکسی که فکر می‌کند چینی‌ها فقط کپی می‌کنند یا فناوری را از جهان غرب می‌دزدند باید این کتاب را بخواند و دوباره فکر کند. جک ما بخشی از ویژگی‌های بیل گیتس، استیو جابز، لری پیج، سرگئی برین و مارک زاکربرگ را دارد. همه این ویژگی‌ها در یک نفر جمع شده‌اند. (سر مارتین سورل، مدیرعامل WPP)

این یک کتاب جدید فریبنده است! (اکونومیست)
هرکس می‌خواهد اقتصاد جدید چین را بررسی کند باید این کتاب را بخواند. (فایننشال تایمز)

خرید کتاب «خانه ای که جک ما ساخت»

درس های ایلان ماسک برای کسب و کار و کارآفرینی

درس های ایلان ماسک برای کسب و کار و کارآفرینی

ایلان ماسـك، ماننـد بسـیاری از انسـان‌های كارآفریـن سـعی می‌‍‍‌‌كنـد جهـان را به گونـه‌ای دیگـر ببینـد. او جوان‌تریـن میلیـاردر جهـان، فـردی پرانـرژی و نوعدوسـت، و انسـانی باهـوش است كـه بـه دیگـران انگیـزه می‌دهـد و علاقـه خاصـی بـه حفـظ سلامت زمیـن و سـاكنان آن دارد و ایـن را می‌توان از سـرمایه‌گذاری‌هایش در پروژه‌هایـی همچـون شـركت‌های تسلا و اسـپِیس ایكـس دریافت کرد.
هـدف بلنـد دیگـر ایلان ماسـك ایـن اسـت كـه بشـر بتوانـد بـه سـیارات دیگـر سـفر كنـد و بـه نظـر وی ایـن امـر كلیـد حفـظ حیـات بشـر در آینـده اسـت. او به طورجـدی ایـن هـدف را پـی می‌گیـرد و درصـدد اسـت تـا در دهـه آینـده انسـان را بـه كـره مریـخ بفرسـتد.
نـام او بـا توجـه بـه آنچـه تاكنـون انجـام داده به عنـوان مـردی بـزرگ، در کنـار چهره‌هایی همچون گالیله، سـقراط و انیشـتین ثبت خواهد شـد.

خرید کتاب «درس های ایلان ماسک برای کسب و کار و کارآفرینی»

هیچ محدودیتی وجود ندارد

هیچ محدودیتی وجود ندارد

‍جان سی مکسول؛ نویسنده پرفروش‌ترین کتابهای نیویورک تایمز، همچنین مربی و سخنران مباحث مدیریت و تجارت است که تاکنون بیش از 26 میلیون نسخه از کتابهایش به فروش رفته است. در سال 2014 مجمع مدیریت امریکا در مجله تجارت، او را رهبر درجه یک تجارت و تاثیرگذارترین کارشناس رهبری نامید. شرکت مکسول و تیم او تاکنون میلیون‌ها رهبر را از ملیت‌های مختلف آموزش داده‌اند.
او در این کتاب به شما می‌آموزد که چگونه توانمندی‌های مهم خود را بشناسید، رشد دهید و آن‌ها را به کار ببندید.
آن هنگام که کلاه‌هایی که بر سر خود گذاشته‌اید را برداشته و توانمندی‌هایتان را بشناسید، به موفقیت بیشتری دست یافته و زندگی پر بارتری را تجربه خواهید کرد…

 

خرید کتاب «هیچ محدودیتی وجود ندارد»